MARCH

March 21: Hollywood, Calif.

Mercito Gesta vs. Juan Antonio Rodriguez, 10 rounds, lightweights

Ferdinand Kerobyan vs. Blair Cobbs, 8 rounds, welterweights

Manuel Avila vs. Jose Gonzalez, 8 rounds, featherweights

David Mijares vs. Antonio Sanchez, 6 rounds, junior welterweights

Oscar Acevedo vs. Bryan Tovar, 4 rounds, lightweights

James Wilson vs. Nick Jones, 6 rounds, heavyweights

Chris Ousley vs. TBA, 6 rounds, junior middleweights

March 22: San Francisco de Mostazal, Chile

Andrew Moloney vs. Miguel Gonzalez, 12 rounds, WBA junior bantamweight eliminator

March 22: Glasgow, Scotland

Adam Harper vs. Kieran Smith, 10 rounds, junior middleweights

Scott Allan vs. Iain Butcher, 10 rounds, bantamweights

March 22: Fajardo, Puerto Rico

Subriel Matias vs. Hugo Roldan, 10 rounds, junior welterweights

Jovanie Santiago vs. Ivan Cano, 10 rounds, junior welterweights

Jonathan Lopez vs. Jose Saant, 8 rounds, bantamweights

Steven Ruidiaz vs. Jeffrey Ramos, 6 rounds, lightweights

Bryan Tanco vs. Jaime Barbosa, 6 rounds, super middleweights

March 23: Costa Mesa, Calif. (ESPN/ESPN Deportes)

Kubrat Pulev vs. Bogdan Dinu, 10 rounds, heavyweights

Jessie Magdaleno vs. Rico Ramos, 10 rounds, featherweights

Maxim Dadashev vs. Ricky Sismundo, 10 rounds, junior welterweights

Javier Molina vs. Abdiel Ramirez, 8 or 10 rounds, junior welterweights

Erick De Leon vs. Jose Luis Gallegos, 8 or 10 rounds, junior lightweights

Chris van Heerden vs. Mahonry Montes, 8 or 10 rounds, welterweights

Tyler McCreary vs. Roberto Castaneda, 6 or 8 rounds, featherweights

David Kaminsky vs. Estevan Payan, 4 rounds, middleweights

Bobirzhan Mominov vs. Jonathan Steele, 6 or 8 rounds, welterweights

Eric Puente vs. Alejandro Lopez, 4 rounds, lightweights

March 23: Leicester, England (ESPN+)

Sam Bowen vs. Jordan McCorry, 12 rounds, for Bowen’s British junior lightweight title

Nathan Gorman vs. Fabio Maldonado, 12 rounds, heavyweights

Sam Maxwell vs. Kelvin Dotel, 10 rounds, junior welterweights

CJ Challenger vs. Kyle Haywood, 10 rounds, junior middleweights

Lyon Woodstock vs. TBA, 8 rounds, junior lightweights

Troy Williamson vs. TBA, 8 rounds, middleweights

Willie Hutchinson vs. TBA, 6 rounds, light heavyweights

Callum Blockley vs. Steven Backhouse, 4 rounds, welterweights

Tommy Fury vs. Maksims Ogurcovs, 4 rounds, light heavyweights

Mark Chamberlain vs. Jose Hernandez, 4 rounds, lightweights

Ryan Hatton vs. Kiril Psonko, 6 rounds, light heavyweights

March 23: London (DAZN)

Charlie Edwards vs. Angel Moreno, 12 rounds, flyweights

Joshua Buatsi vs. Liam Conroy, 12 rounds, for vacant British light heavyweight title

Lawrence Okolie vs. Wadi Camacho, 12 rounds, for Okolie’s British and Camacho’s Commonwealth cruiserweight titles

Shannon Courtenay vs. TBA, 4 rounds, female bantamweights

Lewis Ritson vs. German Argentino Benitez, 10 rounds, junior welterweights

Jason Quigley vs. TBA, 10 rounds, middleweights

Sean McGoldrick vs. Sean Cairns, 6 rounds, junior featherweights

March 23: Atlantic City, N.J.

Chazz Witherspoon vs. TBA, 10 rounds, heavyweights

Anthony Young vs. Juan Rodriguez Jr., 8 rounds, welterweights

Derrick Webster vs. TBA, 8 rounds, super middleweights

March 23: Pasay City, Philippines

Michael Dasmarinas vs. Kenny Demecillo, 12 rounds, IBF bantamweight eliminator

Rene Mark Cuarto vs. Samuel Salva, 12 rounds, IBF strawweight eliminator

Ronnie Baldonado vs. Elias Joaquino, 10 rounds, flyweights

Orlie Silvestre vs. Joel Taduran, 10 rounds, junior flyweights

Lei Wang vs. Adam Diu Abdulhamid, 8 rounds, junior welterweights

Justin Darap vs. Enrique Magsalin, 8 rounds, flyweights

Muhamad Ridhwan vs. Landy Cris Leon, 6 rounds, featherweights

Jayson Brillo vs. Joel Cago, 4 rounds, strawweights

Luis Borje vs. Ronnie Aday, 4 rounds, bantamweights

March 23: Lomza, Poland

Krzysztof Wlodarczyk vs. Alexandru Jur, 10 rounds, cruiserweights

March 23: Ekaterinburg, Russia

Shavkatdzhon Rakhimov vs. Rofhiwa Maemu, 12 rounds, junior lightweights

Akzhol Sulaimanbek Uulu vs. Mike Tawatchai, 10 rounds, junior lightweights

March 23: Angers, France

Georges Ory vs. Aramis Torres, 12 rounds, for Ory’s Euopean bantamweight title

March 24: Oxon Hill, Md. (FS1/Fox Deportes)

Lamont Peterson vs. Sergey Lipinets, 12 rounds, welterweights

Anthony Peterson vs. Argenis Mendez, 10 rounds, junior welterweights

Jamontay Clark vs. Vernon Brown, 10 rounds, junior middleweights

Jose Miguel Borrego vs. Jerry Thomas, 8 rounds, junior welterweights

Brandon Quarles vs. Aaron Coley, 8 rounds, middleweights

Lorenzo Simpson vs. Ed Henry, 4 rounds, junior middleweights

March 24: Hollywood, Calif.

Serhii Bohachuk vs. Cleotis Pendarvis, 8 rounds, junior middleweights

Mario Ramos vs. Arnulfo Becerra, 6 rounds, lightweights

Ali Akhmedov vs. Mike Guy, 8 rounds, super middleweights

Devon Lee vs. Jonathan Zamudio, 6 rounds, junior welterweights

George Navarro vs. Joseph Cuellar, 4 rounds, bantamweights

Anthony Torres vs. TBA, 4 rounds, junior featherweights

Adrian Corona vs. Guasalupe Arroyo, 4 rounds, junior lightweights

Marco Deckman vs. TBA, 4 rounds, light heavyweights

Christian Robles vs. Jesus Godinez, 4 rounds, flyweights

March 28: San Antonio (UFC Fight Pass)

Kendo Castaneda vs. Eudy Bernardo, 10 rounds, junior welterweights

Xavier Wilson vs. John Arellano, 8 rounds, lightweights

Jerrico Walton vs. Sean Gee, 4 rounds, welterweights

Joseph Rodriguez vs. Darryl Hayes, 6 rounds, lightweights

Alexis Camacho vs. Rich Graham, 6 rounds, junior middleweights

Daniel Baiz vs. Joe Sambrano, 6 rounds, welterweights

Steve Ramos vs. Adam Ealoms, 4 rounds, super middleweights

Henry Arredondo vs. TBA, 4 rounds, junior featherweights

March 29: Trujillo Alto, Puerto Rico

Roman “Rocky” Martinez vs. TBA, 10 rounds, lightweights

Jeyvier Cintron vs. TBA, 10 rounds, junior bantamweights

Luis Lebron vs. TBA, 10 rounds, junior featherweights

March 29: Philadelphia

Anvar Yunusov vs. Carlos Colon, 8 rounds, junior lightweights

Erik Spring vs. Terrance Williams, 8 rounds, junior middleweights

Raeese Aleem vs. Ramiro Robles, 8 rounds, junior featherweights

Brandon Robinson vs. Troy Artis, 8 rounds, super middleweights

Anthony Mercardo vs. Andres Navarro, 8 rounds, junior welterweights

Mark Dawson vs. Jonathan Figueroa, 6 rounds, welterweights

Michael Coffie vs. Juan Goode, 6 rounds, heavyweights

Colby Madison vs. Marquis Valentine, 6 rounds, heavyweights

Javier Oquendo vs. Weusi Johnson, 6 rounds, junior lightweights

Jordan Demko vs. LaQuan Evans, 4 rounds, middleweights

Ryan Humberger vs. TBA, 4 rounds, middleweights

March 29: Belfast, Northern Ireland

Luke Keeler vs. Conrad Cummings, rematch, 12 rounds, middleweights

March 29: Toronto

Stanyslav Skorokhod vs. Jose Luiz Zuniga, 8 rounds, junior middleweights

Oleksandr Teslenko vs. Ian Lewison, 8 rounds, heavyweights

March 29: Melrose, Mass.

Greg Vendetti vs. Manny Woods, 10 rounds, junior middleweights

Ryan Kielczweski vs. TBA, 8 rounds, lightweights

Mike Ohan Jr. vs. TBA, 6 rounds, welterweights

Luis Arcon vs. TBA, 6 rounds, junior welterweights

Jillian DiAuto vs. Sarah Click, 4 rounds, female junior welterweights

March 29: Chonburi, Thailand

Wanheng Menayothin vs. Tatsuya Fukuhara, rematch, 12 rounds, strawweights

March 30: Philadelphia (ESPN/ESPN Deportes)

Oleksandr Gvozdyk vs. Doudou Ngumbu, 12 rounds, for Gvozdyk’s Light Heavyweight Championship

Egidijus Kavaliauskas vs. Ray Robinson, 10 rounds, welterweights

Kudratillo Abdukakhorov vs. Keita Obara, 12 rounds, IBF welterweight eliminator

Christian Mbilli vs. Chris Pearson, 10 rounds, middleweights

Fredrick Lawson vs. Juan Ruiz, 10 rounds, welterweights

Jose Lopez vs. Askhat Ualikhanov, 8 rounds, junior welterweights

Cassius Chaney vs. Christian Mariscal, 6 rounds, heavyweights

Donald Smith vs. Jose Antonio Martinez, 6 rounds, featherweights

Sonny Conto vs. Omar Acosta, 4 rounds, heavyweights

Josh Ortiz vs. James Thomas 6 rounds, junior lightweights

Jeremy Adorno vs. Sebastian Baltazar, 4 rounds, junior featherweights

March 30: Liverpool, England (DAZN)

Liam Smith vs. Sam Eggington, 12 rounds, junior middleweights

Anthony Fowler vs. Scott Fitzgerald, 12 rounds, junior middleweights

Joe Hughes vs. Robbie Davies Jr., 12 rounds, for Hughes’ European junior welterweight title

David Price vs. Kash Ali, 10 rounds, heavyweights

Philip Bowes vs. Tom Farrell, 12 rounds, for Bowe’s Commonwealth junior welterweight title

Craig Glover vs. TBA, 8 rounds, cruiserweights

Paul Butler vs. TBA, 6 rounds, junior featherweights

Tom Hart vs. TBA, 4 rounds, light heavyweights

Natasha Jonas vs. TBA, 6 or 8 rounds, female lightweights

Ged Carroll vs. TBA, 6 rounds, junior welterweights

March 30: Indio, Calif. (DAZN)

Ryan Garcia vs. Jose Lopez, 10 rounds, lightweights

Angel Acosta vs. Ganigan Lopez, 12 rounds, flyweights

Eduardo Hernandez vs. Ibrahim Class, 10 rounds, junior lightweights

Joet Gonzalez vs. Rodrigo Guerrero, 10 rounds, featherweights

Antonio Orozco vs. Jose Rodriguez, 10 rounds, junior welterweights

Danielito Zorrilla vs. TBA, 8 rounds, junior welterweights

Neeco Macias vs. Jeremy Ramos, 8 rounds, junior middleweights

Herbert Acevedo vs. Alfonso Olvera, 8 rounds, junior welterweights

Aaron McKenna vs. Loretto Olivas, 6 rounds, welterweights

Rommel Caballero vs. Luis Lizarraga Jr., 6 rounds, junior lightweights

March 30: Hockessin, Del.

Ismael Garcia vs. Fabian Lyimo, 8 rounds, junior welterweights

March 30: Bilbao, Spain

Kerman Lejarraga vs. David Avanesyan, 12 rounds, for Lejarraga’s European welterweight title

March 30: Tweeds Head, Australia

Jason Moloney vs. Cris Paulino, 10 rounds, bantamweights

Billel Dib vs. Rey Juntilla, 10 rounds, junior lightweights

Kerry Foley vs. Michael Van Nimwegen, 10 rounds, super middleweights

Benjamin Dimitrioski vs. Mitchell Whitelaw, 8 rounds, light heavyweights

Adam Stowe vs. Nick Xipolitas, 8 rounds, super middleweights

Rachel Loder vs. Belinda Sedgwick, 6 rounds, female lightweights

Troy Harding vs. Justin Crossman, 4 rounds, cruiserweights

Leo Grant vs. Darren Finn, 4 rounds, cruiserweights

Liam Callanan vs. Gary Brown, 4 rounds, cruiserweights

March 30: Kinshasa, Congo

Ilunga “Junior” Makabu vs. Olanrewaju Durodola, 12 rounds, cruiserweights

April 5: Las Vegas (Showtime)

Angelo Leo vs. Neil Tabano, 10 rounds, junior featherweights

Xavier Martinez vs. John Moralde, 10 rounds, junior lightweights

Andres Cortes vs. Jahmal Dyer, 8 rounds, junior lightweights

Cameron Krael vs. Angel Hernandez, 10 rounds, welterweights

Sanjarbek Rakhmanov vs. Keith Hunter, 8 rounds, welterweights

Kingdamon Antoine vs. Abur-Raheem Abdullah, 6 rounds, featherweights

Kevin Newman vs. Cesar Ugarte, 8 rounds, super middleweights

Maurice Lee vs. Bernardo Lebron, 6 rounds, welterweights

April 6: Hermosillo, Mexico

Ramon Alvarez vs. Jose Carlos Paz, 10 rounds, junior middleweights

Pedro Campa vs. Abner Lopez, 10 rounds, junior welterweights

Joselito Velasquez vs. TBA, 8 rounds, junior bantamweights

April 6: Wolfsburg, Germany

Patrick Wojcicki vs. Marcelo Fabian Caceres, 12 rounds, middleweights

Denis Radovan vs. Ronny Mittag, 10 rounds, middleweights

Leon Bauer vs. Mateo Damian Veron, 8 rounds, super middleweights

Sophie Alisch vs. Alina Zaitseva, 6 rounds, female featherweights

Limi Tairi vs. Tomas Kozma, 8 rounds, cruiserweights

April 6: Clackamas, Oregon

Steve Forbes vs. TBA, 7 rounds, junior middleweights

April 12: Los Angeles (ESPN+)

Vasiliy Lomachenko vs. Anthony Crolla, 12 rounds, lightweights

Gilberto “Zurdo” Ramirez vs. Tommy Karpency, 10 rounds, light heavyweights

Arnold Barboza vs. Mike Alvarado 10 rounds, welterweights

Alexander Besputin vs. Alfredo Blanco, 10 rounds, welterweights

Janibek Alimkhauly vs. Cristian Olivas, 10 rounds, middleweights

Vijender Singh vs. Calvin Metcalf, 8 rounds, super middleweights

Guido Vianello vs. Lawrence Gabriel, 6 rounds, heavyweights

Christopher Zavala vs. Sergio Antonio Gonzalez, 4 rounds, junior lightweights

Elvis Rodriguez vs. Kevin Alofonso Luna, 4 rounds, junior welterweights

April 12: Hampton, N.H.

Derek Silveira vs. Travis Demko, 8 rounds, welterweights

Chris Traietti vs. Gilberto Matheus Domingos, 10 rounds, cruiserweights

Vinnie Carita vs. Claudio Morroni, 8 rounds, cruiserweights

Omar Bordoy vs. Roman Tomas, 6 rounds, welterweights

Henry Gedney vs. Darryl Bunting, 4 rounds, middleweights

Khiry Todd vs. Francisco Medal, 6 rounds, welterweights

April 13: Atlantic City, N.J. (Showtime)

Claressa Shields vs. Christina Hammer, 10 rounds, middleweights

Jermaine Franklin vs. Rydell Booker, 10 rounds, heavyweights

Otto Wallin vs. Nick Kisner, 10 rounds, heavyweights

April 13: Monterrey, Mexico (DAZN)

Jaime Munguia vs. Dennis Hogan, 12 rounds, junior middleweights

Patrick Teixeira vs. Dormedes Potes, 10 rounds, junior middleweights

Daniel Valladares vs. TBA, 6 rounds, flyweights

Diego De La Hoya vs. Enrique Bernache, 10 rounds, featherweights

Arely Mucino vs. TBA, 10 rounds, female flyweights

Irving Turrubiates vs. TBA, 8 rounds, featherweights

Javier Gonzalez vs. TBA, 6 rounds, lightweights

Alex Rincon vs. Isaac Mireles, 6 rounds, junior middleweights

April 13: Minneapolis (Fox Sports 1/Fox Deportes)

Caleb Truax vs. Peter Quillin, 10 or 12 rounds, super middleweights

Sergiy Derevyanchenko vs. Jack Culcay, 12 rounds, IBF middleweight eliminator

Chris Colbert vs. TBA, 8 rounds, junior lightweights

April 19: Liverpool, England

MTK Boxing

April 20: New York (PPV)

Terence Crawford vs. Amir Khan, 12 rounds, welterweights

Shakur Stevenson vs. Christopher Diaz, 10 rounds, featherweights

Teofimo Lopez vs. Edis Tatli, 10 rounds, lightweights

Felix Verdejo vs. Bryan Vasquez, 10 rounds, lightweights

Carlos Adames vs. Frank Galarza, 10 rounds, junior middleweights

Lawrence Newton vs. Jonathan Garza, 6 rounds, bantamweights

Vikas Krishan vs. Noah Kidd, 6 rounds, junior middleweights

Edgar Berlanga vs. Samir dos Santos Barbosa, 8 rounds, super middleweights

April 20: Carson, Calif. (Fox/Fox Deportes)

Danny Garcia vs. Adrian Granados, 12 rounds, welterweights

Andy Ruiz Jr. vs. Alexander Dimitrenko, 10 rounds, heavyweights

Brandon Figueroa vs. Yonfrez Parejo, 12 rounds, junior featherweights

April 20: London (DAZN)

Dave Allen vs. Lucas Browne, 12 rounds, heavyweights

Derek Chisora vs. Senad Gashi, 10 or 12 rounds, heavyweights

Joe Cordina vs. Andy Townend, 12 rounds, for vacant British lightweight title

Josh Kelly vs. Przemyslaw Runowski, 10 rounds, welterweigths

Conor Benn vs. TBA, 10 rounds, welterweights

April 26: Inglewood, Calif. (DAZN)

Srisaket Sor Rungvisai vs. Juan Francisco Estrada, rematch, 12 rounds, for Sor Rungvisai’s Junior Bantamweight Championship

Daniel Roman vs. TJ Doheny, 12 rounds, junior featherweights

Jessie Vargas vs. Humberto Soto, 10 rounds, junior middleweights

Scott Quigg vs. TBA, 10 rounds, junior lightweights

Anthony Sims Jr. vs. TBA, 10 rounds, super middleweights

Shakhram Giyasov vs. TBA, 6 or 8 rounds, welterweights

Diego Pacheco vs. TBA, 4 rounds, middleweights

Austin Williams vs. TBA, 4 rounds, middleweights

April 27: London (ESPN+)

Daniel Dubois vs. Richard Lartey, 10 rounds, heavyweights

Lerrone Richards vs. Tommy Langford, 12 rounds, super middleweights

Jack Catterall vs. TBA, 10 rounds, junior welterweights

Sunny Edwards vs. TBA, 10 or 12 rounds, junior bantamweights

Zak Chelli vs. Jimmy Smith, 10 rounds, super middleweights

Bilal Ali vs. TBA, 4 rounds, lightweights

April 27: Lafayette, La. (DAZN)

Kiryl Relikh vs. Regis Prograis, 12 rounds, junior welterweights, World Boxing Super Series semifinals

Zolani Tete vs. Nonito Donaire, 12 rounds, bantamweights, World Boxing Super Series semifinals

May 2: Las Vegas (RingTV.com)

Golden Boy Boxing

May 4: Stockton, Calif. (ESPN/ESPN Deportes)

Artur Beterbiev vs. “Hot Rod” Radivoje Kalajdzic, 12 rounds, light heavyweights

Jerwin Ancajas vs. Ryuichi Funai, 12 rounds, junior bantamweights

Gabriel Flores Jr. vs. TBA, 6 or 8 rounds, lightweights

Felix Valera vs. TBA, 10 rounds, light heavyweights

Vislan Dalkhaev vs. Vincent Jennings, 8 rounds, junior featherweights

Isidro Ochoa vs. TBA, 6 rounds, junior featherweights

Movladdin Biyarslanov vs. TBA 4 rounds, junior welterweights

Marco Antonio Arroyo vs. TBA, 4 rounds, flyweights

May 4: Las Vegas (DAZN)

Canelo Alvarez vs. Daniel Jacobs, 12 rounds, for Alvarez’s Middleweight Championship

Joseph Diaz Jr. vs. TBA, 10 rounds, junior lightweights

Vergil Ortiz Jr. vs. TBA, 10 rounds, junior welterweights

Lamont Roach vs. Jonathan Oquendo, 10 rounds, junior lightweights

May 4: Brussels, Belgium

Joel Tambwe Djeko vs. Ricardo Snijders, 12 rounds, cruiserweights

May 4: Frankfurt, Germany

Leon Bunn vs. Leon Harth, 10 rounds, light heavyweights

May 11: Tucson, Ariz. (ESPN/ESPN Deportes)

Miguel Berchelt vs. Francisco Vargas, rematch, 12 rounds, junior lightweights

May 11: TBA (Fox/Fox Deportes)

Jarrett Hurd vs. Julian Williams, 12 rounds, junior middleweights

May 13: Tokyo

Moruti Mthlane vs. Masayuki Kuroda, 12 rounds, flyweights

May 18: Glasgow, Scotland (DAZN)

Emmanuel Rodriguez vs. Naoya Inoue, 12 rounds, bantamweights, World Boxing Super Series semifinals

May 18: Hawaiian Gardens, Calif.

Gardens Casino Fight Night

May 19: Kobe, Japan

Felix Alvarado vs. Reiya Konishi, 12 rounds, junior flyweights

May 25: TBA (ESPN/ESPN Deportes)

Top Rank Boxing

May 25: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

Devon Alexander vs. TBA, 10 rounds, junior middleweights

May 31: Windham, N.H.

Joshua Orta vs. Ernesto Ornelas, 4 rounds, junior lightweights

Harry Gigliotti vs. Kris Jacobs, 4 rounds, welterweights

Julio Perez Campusano vs. Erik Plumeri, 4 rounds, super middleweights

June 1: New York (DAZN)

Anthony Joshua vs. Jarrell “Big Baby” Miller, 12 rounds, heavyweights

June 1: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

PBC on FS1

June 8: TBA (ESPN/ESPN Deportes)

Top Rank Boxing

June 9: Canastota, NY

30th annual International Boxing Hall of Fame inductions

June 15: TBA (ESPN/ESPN Deportes)

Top Rank Boxing

June 15: Riga, Latvia (DAZN)

Mairis Briedis vs. Krzysztof Glowacki, 12 rounds, cruiserweights, World Boxing Super Series semifinals

Yunier Dorticos vs. Andrew Tabiti, 12 rounds, cruiserweights, World Boxing Super Series semifinals

June 23: TBA (Fox/Fox Deportes)

PBC on Fox

June 28: TBA (ESPN/ESPN Deportes)

Top Rank Boxing

July 6: Santa Fe, Argentina

Carlos Monzon Super 8 Middleweight Tournament finals

July 13: TBA (ESPN/ESPN Deportes)

Top Rank Boxing

July 13: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

PBC on FS1

July 20: TBA (Fox/Fox Deportes)

PBC on Fox

Aug. 3: TBA (Fox/Fox Deportes)

PBC on Fox

Aug. 3: Hawaiian Gardens, Calif.

Gardens Casino Fight Night

Aug. 24: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

PBC on FS1

Sep. 1: TBA (Fox/Fox Deportes)

PBC on Fox

Sep. 21: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

PBC on FS1

Nov. 9: TBA (Fox Sports 1/Fox Deportes)

PBC on FS1

Nov. 9: Hawaiian Gardens, Calif.

Gardens Casino Fight Night

Dec. 14: TBA (Fox/Fox Deportes)

PBC on Fox